reklama
reklama

Mogło dojść do nieszczęścia. Czołowe zderzenie na śliskiej drodze

Na sygnale, Wiadomości, 10.01.2022 10:33, eł
Wyglądało to bardzo groźnie.
Mogło dojść do nieszczęścia. Czołowe zderzenie na śliskiej drodze

W ostatnich dniach drogi były często oblodzone. Nietrudno zatem było o kolizje i wypadki. Do wydarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie, doszło 9 stycznia po godz. 20.00, na drodze krajowej nr 28 w Radoczy.

- Kierujący samochodem marki ford nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki bmw – informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach Agnieszka Petek. Jeden z samochodów wylądował na barierce. Przednie maski obu są roztrzaskane.

Mimo że sytuacja wyglądała poważnie, a ruch na drodze krajowej był przez jakiś czas zablokowany, nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.


Foto: 112Wadowice.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy