reklama
reklama

Kolejny poważny wypadek z udziałem ciągnika

Na sygnale, Wiadomości, 15.04.2022 11:55, eł

Rolnik chciał zablokować koło traktora. Pojazd ruszył wprost na niego...

Kolejny poważny wypadek z udziałem ciągnika


Tydzień temu pisaliśmy o wypadku w Grzechyni, w którym zginął mężczyzna przygnieciony przez traktor. Ciągnik przewrócił się wówczas na pochyłej drodze. Tym razem również zawiniła stromizna, aczkolwiek w trochę inny sposób. Traktor stoczył się po zboczu.

Do wypadku doszło wczoraj (14 kwietnia) w godzinach popołudniowych, również w powiecie suskim, ale w innej miejscowości. 58-letni mężczyzna wykonywał prace polowe w Bystrej Podhalańskiej. W pewnym momencie chciał podłożyć coś pod koło ciągnika, by pojazd nie zjechał po zboczu. Gdy jednak próbował to uczynić, traktor ruszył wprost na niego... Rolnik doznał poważnych obrażeń - między innymi ręki i miednicy. Był przytomny, gdy ambulans zabierał go do szpitala.


Foto poglądowe: Pexels

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy