reklama

Jedno auto roztrzaskane, drugie w trochę lepszym stanie

, Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2022 10:10, eł
Kierowca renaulta jechał za szybko.
Jedno auto roztrzaskane, drugie w trochę lepszym stanie

Do poważne wyglądającego zderzenia doszło dzisiaj (22 lutego) rano w Krzeszowie w gminie Stryszawa. Jak to często bywa, zawiniła prędkość. Kierowca renaulta nie dostosował jej do warunków panujących na drodze.

Kiedy próbował wyminąć mercedesa, nie udało mu się wykonać tego manewru bezpiecznie. Bokiem swego auta z impetem uderzył w drugie. Choć renault jest mocno roztrzaskany, nieostrożnemu kierowcy nic się nie stało. W zdarzeniu nie ucierpiał również nikt inny.

- Kierowcy byli trzeźwi. Zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów, z uwagi na ich uszkodzenia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem – informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, rzecznik prasowy suskiej policji.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy