reklama

Pijany recydywista zatrzymany przez policję

, Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2022 09:22,
Pomimo cofniętych uprawnień i sądowego zakazu wsiadł za kierownicę… nietrzeźwy.
Pijany recydywista zatrzymany przez policję

Jak informuje policja, w sobotę (19.02) na terenie gminy Stryszów, policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi.
Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu, a badanie potwierdziło tylko przypuszczenia mundurowych. 58-latek miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

To jednak nie koniec przewinień kierującego. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 58-latek prowadził auto pomimo cofniętych uprawnień i sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych (w związku z wyrokiem za jazdę w stanie nietrzeźwości).

Zatrzymany po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pomimo cofniętych uprawnień, złamania sądowego zakazu kierowania pojazdami oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności i nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

źródło: małopolska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy