reklama

Schody w liceum do naprawy, ogłoszono przetarg

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.02.2022 08:17,
Kto wykona remont?
Schody w liceum do naprawy, ogłoszono przetarg
Od pewnego czasu główne wejście do Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie jest nieczynne. Wszystko z powodu schodów. W ubiegłym roku po przeglądzie technicznym stwierdzono duże zużycie elementów konstrukcyjnych. Ze względu na bezpieczeństwo, podjęto decyzję o wyłączeniu ich z użytkowania. Teren zabezpieczono a uczniów, pracowników szkoły i gości poproszono o korzystanie z innego wejścia.

To się powinno w tym roku zmienić. Na pierwszej w tym roku sesji Rady Powiatu w Wadowicach radni zapisali w budżecie pieniądze na przebudowę schodów, a teraz Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg i poszukuje wykonawcy, który przeprowadzi remont.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy