reklama
reklama

Jechała ścieżką rowerową. Potrącił ją samochód

Na sygnale, Wiadomości, 11.08.2022 10:02, eł

Kobieta doznała poważnych obrażeń.

Jechała ścieżką rowerową. Potrącił ją samochód

W Wadowicach i okolicach sieć ścieżek rowerowych coraz bardziej się rozrasta, ale nie oznacza to bynajmniej, że rowerzyści są na nich całkiem bezpieczni. Trasy krzyżują się bowiem z drogami dla samochodów. Na jednym z takich skrzyżowań skoda potrąciła wczoraj (10 sierpnia) kobietę jadącą jednośladem.

Zdarzyło się to po 16.00 na niedawno zmodernizowanej ścieżce rowerowej prowadzącej z Wadowic do Jaroszowic-Zbywaczówki, w miejscu, gdzie nieopodal hotelu Młyn Jacka krzyżuje się ona z drogą gminną. 37-letnia kobieta jechała od strony Mucharza. Gdy kierowca skody ją potrącił, rowerzystka upadła na ziemię, co skończyło się dla niej między innymi złamaniem obojczyka, urazami głowy, barku i nóg. Z kolei jednoślad z hukiem uderzył w zaparkowaną przy drodze mazdę.

Zespół ratownictwa medycznego udzielił kobiecie pierwszej pomocy, a następnie przetransportował ją do szpitala.


Foto: zdjęcie poglądowe (Pixabay)

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy