reklama
reklama

Groźny wypadek na drodze krajowej

Na sygnale, Wiadomości, 04.10.2022 09:35, eł

Droga przez około 1,5 godziny była zablokowana.

Groźny wypadek na drodze krajowej

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek, 4 października na drodze krajowej nr 28 w Osielcu. Przez godziną 9.00 kierowca samochodu osobowego skasował słup energetyczny.

Kierowca renaulta jadący w kierunku Suchej Beskidzkiej z nieustalonych na razie przyczyn wypadł z drogi. Samochód uderzył najpierw w betonowy przepust, a następnie w słup energetyczny. Siła uderzenia była tak wielka, że uszkodzony słup groził przewróceniem. Na szczęście uczestnikom zdarzenia – kierowcy i jego pasażerowi nic się nie stało. Mężczyzna za kierownicą był trzeźwy.

Natomiast droga była dość długo całkowicie zablokowana. Samochody kierowano na objazd przez Bystrą Podhalańską. Dopiero, gdy pracownicy zakładu energetycznego odłączyli prąd, ruch na drodze krajowej został wznowiony.


Foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy