reklama
reklama

Dostawczak zawisł na skarpie

Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2023 09:55, eł

Staranowała go kobieta za kierownicą ciężarówki.

Dostawczak zawisł na skarpie

Sytuacja, do której doszło dzisiaj (17 października) rano w Osielcu, mogła doprowadzić do tragedii. Ciężarowa scania wjechała w dostawczego peugeota i zepchnęła go z jezdni na skarpę.

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 28, która w tamtej okolicy ma dość strome odcinki. 31-letnia kobieta za kierownicą scanii zjeżdżała akurat w dół i nie zdołała w porę zatrzymać się za dostawczym peugeotem, którego kierowca chciał skręcić w lewo i czekał na możliwość wykonania tego manewru. W efekcie samochód ciężarowy uderzył w dostawczy, mocno go popychając. Peugeot przeciął lewy pas jezdni i chodnik, po czym zjechał na skarpę i tam się zatrzymał, niejako zawieszony na niej. Choć zdarzenia wyglądało groźnie, nikomu nic się nie stało.


Foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy