reklama
reklama

Gdzie nie będzie prądu w najbliższych dniach. Lista miejscowości

Gospodarka, Wiadomości, 15.10.2023 19:42, eł

Tauron zaplanował sporo prac na sieci.

Gdzie nie będzie prądu w najbliższych dniach. Lista miejscowości

Większości z nas zdarzyła się sytuacja, że w czasie oglądania ulubionego serialu, prania w pralce lub pieczenia ciasta w elektrycznym piekarniku nagle doszło do wyłączenia prądu. Ba, z tego samego powodu na wiele godzin zatrzymała się praca w niejednej firmie.

Mogła to być awaria albo planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej. Ta druga przyczyna nie musi zaskoczyć nas znienacka, bowiem jest wcześniej zapowiadana przez dystrybutora prądu. O planowanym wyłączeniu prądu mówimy wtedy, gdy dostawca z wyprzedzeniem wie, że nie będzie w stanie przesyłać energii elektrycznej do swoich klientów. Zdarza się to w przypadku napraw czy modernizacji linii energetycznych oraz nowych przyłączeń do sieci.

O takich sytuacjach spółka Tauron Dystrybucja zawsze informuje z pięciodniowym wyprzedzeniem, między innymi na słupach w okolicy, gdzie planuje wyłączyć prąd. My te informacje podajemy raz w tygodniu, w niedzielny wieczór.

W tabelach pod tekstem wymienione są wszystkie lokalizacje w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim, w których dojdzie do planowanych wyłączeń prądu w najbliższych dniach.
Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy