reklama
reklama

Znowu ktoś wyrzucił szczeniaki! Marzły w przydrożnym rowie

MAGAZYN, Wiadomości, 06.03.2023 14:25, eł

Jak można być tak okrutnym?

Znowu ktoś wyrzucił szczeniaki! Marzły w przydrożnym rowie

To już druga podobna sytuacja. Niedawno pisaliśmy o dwóch szczeniakach znalezionych w Barwałdzie, obok tekturowego pudła, w którym najwyraźniej ktoś wyrzucił je w zarośla. Tym razem na porzucone pieski natknęła się pani Basia z Frydrychowic.

Zmarznięte szczeniaczki siedziały w przydrożnym rowie. W niedzielę (5 marca) wieczorem znalazła je tam mieszkanka Frydrychowic i zabrała je do domu. Teraz szuka osób, które zechcą je przygarnąć, by psiaki nie trafiły do schroniska. Pani Basia opublikowała wiadomość na ten temat w mediach społecznościowych (między innymi tutaj)

Znalezione przez nią szczeniaki to słodkie maluchy. Jeden o umaszczeniu czarnym podpalanym, drugi biszkoptowy. Z pewnością będą wdzięcznymi towarzyszami dla osób, które dadzą im nowy dom.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy