reklama

Znana restauracja z Zatora w programie "Bitwa o gości" w TVN

MAGAZYN, Wiadomości, 14.11.2023 20:00,
Nagranie do zobaczenia w niedzielę wieczorem.
Znana restauracja z Zatora w programie
Scandinavia Resort w Zatorze od lat słynie z przepysznego jedzenia, które rozpieszcza podniebienia mieszkańców okolicy, a także turystów odwiedzających Zator z całej Polski, a nawet świata.

Wiadomo, że w niedzielę 19 listopada restauracja zagości w telewizyjnym show w TVN „Bitwa o Gości”.

- Wspaniali Goście, kochani wielbiciele! Wreszcie możemy to napisać - w niedzielę 19 listopada o 17:30 możecie oglądać nas w programie TVN „Bitwa o Gości”. Zapiszcie tę datę w kalendarzu, by nie przegapić emisji! Będziemy niezmiernie wdzięczni za udostępnienie tego posta, by jak najwięcej osób trzymało za nas kciuki! Dziękujemy fantastycznej ekipie filmowców oraz uczestnikom za wyjątkowe chwile przy tworzeniu programu, a Wam za to, że jesteście częścią wyjątkowego projektu jakim jest największy w Polsce resort z kontenerów morskich!

- można przyczytać na stronie restauracji.
foto: Scandinavia Resort

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy