reklama
reklama

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Kętach

Polityka, MAGAZYN, Wiadomości, 03.05.2024 11:55,
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Kętach
W piątek przed południem w Kętach odbyły się uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Liczne delagacje złożyły wiązanki kwiatów w miejscach pamięci - przy Grobie Nieznanego Żołnierza, tablicy upamiętniającej pobyt Józefa Piłsudskiego i Legionów w Kętach oraz tablicy poświęconej pamięci ofiar II wojny światowej przy kościele parafialnym pw. Świętych Małgorzaty i Katarzyny.

Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny odprawiona została w kościele parafialnym pw. Świętych Małgorzaty i Katarzyny.

foto: Urząd Gminy Kęty
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 03.05.2024 14:19

A czy oddelegowano kogoś na cmentarz , że wieniec złożył pod tablicą ku czci tych co walczyli o Polskę Ludową, m.in. z tymi co czcili uchwalenie Konstytucji 3 maja. Pewnie nie jeden z tych fotografii po pochodzie pierwszomajowym ściągał flagę.