reklama
reklama

W Andrychowie odbędą się Targi Szkół Średnich i Wyższych

MAGAZYN, Wiadomości, 03.05.2024 11:06,
Pierwsza edycja tego wydarzenia.
W Andrychowie odbędą się Targi Szkół Średnich i Wyższych

Targi Szkół Średnich i Wyższych odbędą się 13 i 14 maja w godzinach 9:00-18:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Przeznaczone są one szczególnie dla uczniów klas 7. i 8. szkoły podstawowej (13 maja, poniedziałek) oraz uczniów szkół średnich (14 maja, wtorek). Wstęp dla uczniów zwiedzających jest zupełnie darmowy. Prelegentów i przedstawicieli obowiązuje rejestracja.

- Targi Szkół Średnich i Wyższych zostały zorganizowane z myślą o młodzieży. To nasze własne przeżycia i doświadczenia zainicjowały to wydarzenie. Dzięki temu wiemy, czego potrzebują młodzi, wiemy, jak do nich trafić, wiemy, jak im pomóc i wiemy jakiego wsparcia od nas oczekują. Szczególnie w tak stresującym czasie jak zmiana szkoły i środowiska. Nadrzędnym celem tego wydarzenia jest poszerzenie perspektyw edukacyjnych, szczególnie lokalnej młodzieży, tworząc bezpieczną przestrzeń rozwoju o przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozmowie z rówieśnikami i przedstawicielami różnych szkół średnich i uczelni wyższych z Małopolski i Śląska - informuje Paulina Kudzia ze stowarzyszenia "Młodym od Młodych".

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy