reklama
reklama

Zatrzymała ruch na drodze krajowej, by uratować rannego czworonoga

MAGAZYN, Wiadomości, 12.08.2022 09:20, eł

Wrażliwa dusza nie pozwoliła zginąć zwierzęciu.

Zatrzymała ruch na drodze krajowej, by uratować rannego czworonoga

Kilka dni temu w Choczni rozegrała się wzruszająca historia. Kobieta, która zauważyła leżącego na ulicy Kościuszki (drodze krajowej nr 52) rannego psa, zatrzymała ruch na jezdni, by zabrać z niej zwierzaka. Dzięki temu kundelek przeżył i wrócił do swojej pani. Zdarzyło się to w pobliżu sklepu Pokusa.

Jadący drogą kierowcy omijali pieska, ale żaden nie zatrzymał się, by pomóc czworonogowi lub przynajmniej zdjąć go z jezdni. Z wyjątkiem jednej młodej kobiety, która, gdy tylko zobaczyła, co się dzieje, zaparkowała na poboczu, weszła na jezdnię zatrzymując samochody i podniosła potrąconą, nieprzytomną suczkę. „Przyniosła ją do mojej mamy, która się nią opiekowała pod moją nieobecność. Dzięki tej pani moja psinka żyje” - napisała na facebookowej stronie Spotted: Wadowice wzruszona właścicielka pieska.

Jak się okazało, suczka imieniem Kunia doznała szoku, była ranna i mocno potłuczona, ale weterynarz nie stwierdził u niej żadnych złamań czy obrażeń wewnętrznych. Teraz piesek powoli wraca do formy. Jeszcze długo po wypadku był roztrzęsiony, ale już się uspokoił i nawet zaczął radośnie merdać ogonkiem.

Właścicielka Kuni bardzo chciałaby osobiście podziękować dobrej duszy, która uratowała jej czworonożną przyjaciółkę. Prosi o kontakt osoby, które rozpoznają ją na zdjęciach. Jej wizerunek zarejestrowała kamerka samochodowa w aucie jednego z kierowców przejeżdżających wówczas drogą krajową. Mężczyzna zatrzymał się, by pozwolić kobiecie dojść do nieprzytomnego pieska.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

***** ***, 12.08.2022 13:59

Gratulacje i podziękowania dla Pani o wielkim sercu. A dla reszty przejeżdżającej hołoty która nie potrafi pomóc rannemu zwierzęciu środkowy palec.