reklama

W styczniu kolejny finał WOŚP. Poszukiwani wolontariusze

MAGAZYN, Wiadomości, 17.11.2023 07:48, INFORMACJA PRASOWA
Zostań Wolontariuszem WOŚP w Wadowicach!
W styczniu kolejny finał WOŚP. Poszukiwani wolontariusze
Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczyna przygotowania do kolejnego, już 32 Finału WOŚP który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku W Wadowicach.

Poszukiwani są zatem wolontariusze, chcący wstąpić w szeregi WOŚP. Orkiestra Jurka Owsiaka zagra tym razem pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

- W naszym lokalnym sztabie WOŚP rozpoczynają się prace nad organizacją tego corocznego wydarzenia charytatywnego. Od lat młodzież (i nie tylko) chętnie służy swoją pomocą, chcąc być częścią tej wspaniałej ogólnopolskiej akcji. W związku z tym organizatorzy poszukują osób, które chciałyby zostać wolontariuszami lub pomóc w organizacji. Już na ten moment zaplanowane jest wiele wydarzeń towarzyszących, które w styczniu mają uatrakcyjnić Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

- informuje wadowicki sztabkl WOŚP.

Wszystkie chętne osoby proszone są o:
- wypełnienie formularzu dostępnego pod adresem:
- przesłanie swojego zdjęcia na adres: [email protected]

Prawidłowe zdjęcie powinno być takie jak do legitymacji, zapisane w formacie JPG i nie może być mniejsze niż 800x800 pikseli. Zdjęcie powinno być nazwane swoim imieniem i nazwiskiem (wg.wzoru NazwiskoImie.jpg). Fotografia nie może być niewyraźna, za ciemna/jasna, w przebraniu uniemożliwiającym identyfikację. Pod uwagę będą brane tylko kompletne zgłoszenia z odpowiednim zdjęciem.
Wadowicki sztab WOŚP zaprasza wszystkich zainteresowanych na stronę Facebook: https://www.facebook.com/wosp.wadowice


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy