reklama
reklama

Pierwsza w regionie szkoła bez dzwonka

MAGAZYN, Wiadomości, 16.11.2023 19:09, red
Dzwonek sygnalizujący początek i koniec lekcji to już przeszłość w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie.
Pierwsza w regionie szkoła bez dzwonka
Najpierw były testy, a teraz stanie się to rzeczywistością. Z inicjatywy Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Oliviera Olszewskiego LO w Andrychowie zostało szkołą bez dzwonka!

Miesięczny okres próbny zakończyło głosowanie przeprowadzone 15 listopada, w którym prawie 75% głosujących - uczniów i nauczycieli - opowiedziało się za wyłączeniem szkolnego dzwonka.

- W Szkole pojawiły się nowe duże zegary a według Licealistów "jest ciszej, spokojniej, po prostu lepiej - informuje szkoła.

Dodajmy, że postulat likwidacji dzwonków z LO pojawił się na początku roku szkolnego podczas kampani wyborczej w wyborach przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. To pomysł Oliviera Olszewskiego. Tak wyglądał jego plakat reklamowy:


foto: LO Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Krikol, 17.11.2023 12:59

No nie wiem czy jest się czym chwalić

znanywmiescie, 17.11.2023 08:20

Poroniony pomysł.

MaR, 16.11.2023 20:45

Tak z ciekawości. Jak rozwiązano problem spóźnień na lekcję? Ucznia obowiązuje czas na zegarze na korytarzu, na własnym zegarku, czy nauczyciela?