reklama

Komendant andrychowskiej Straży Miejskiej po raz kolejny doceniony

Na sygnale, Wiadomości, 16.11.2023 13:46, INFORMACJA PRASOWA
Krzysztof Tokarz został Małopolskim Prefektem Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich.
Komendant andrychowskiej Straży Miejskiej po raz kolejny doceniony
15 listopada w siedzibie Straży Miejskiej w Tarnowie odbył się zjazd szkoleniowo-wyborczy Komendantów Straży miejskich i gminnych województwa małopolskiego, organizowany przez Zarząd Prefektury Małopolskiej Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskiej i Gminnych RP.

W zjeździe uczestniczyli Komendanci Straży Miejskich i Gminnych z województwa małopolskiego, a gosciem spoecjalnym był Artur Hołubiczko – Komendant Straży Miejskiej w Częstochowie, Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych RP, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Związku Miast Polskich.

W trakcie spotkania omówione zostały kwestie związane z wynikami działalności Straży Miejskich i Gminnych Województwa Małopolskiego w 2022 roku, zaprezentowana została problematyka w zakresie ochrony środowiska naturalnego oraz zostały przedstawione regulacje prawne dotyczące holowania pozostawionych hulajnóg w miejscach zabronionych.

Podczas zjazdu Komendanci Straży Miejskich i Gminnych dokonali wyboru nowych władz Prefektury małopolskiej. Małopolskim Prefektem Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych RP został na kolejną kadencję Krzysztof Tokarz – Komendant Straży Miejskiej w Andrychowie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy