reklama
reklama

Puszukiwany sprawca potrącenia. Policja pokazuje zdjęcia z monitoringu

Na sygnale, Wiadomości, 16.11.2023 08:30,
Policja pokazała zdjęcia z monotoringu - kierowca opla może mieć związek z potrąceniem pieszej.
Puszukiwany sprawca potrącenia. Policja pokazuje zdjęcia z monitoringu
Policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie kierowcy samochodu marki Opel Corsa, który potrącił pieszą przechodzącą przez przejście dla pieszych, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (12.11) przed godziną 7:00 na ulicy Dąbrowskiego w Oświęcimiu w rejonie skrzyżowania z ulicą Zamkową. Jak wstępnie ustalili policjanci kierowca najprawdopodobniej opla corsy, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 48 – letnią mieszkankę Oświęcimia, a następnie odjechał nie udzielając jej pomocy. Piesza z urazem miednicy oraz ogólnymi potłuczeniami została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe na leczenie do szpitala.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że kierowca poruszał się najprawdopodobniej pojazdem marki Opel Corsa, wersja trzydrzwiowa. Jechał od Rynku w kierunku mostu Piastowskiego.

- Na duże podziękowania zasługują osoby, które widząc pieszą leżącą na chodniku natychmiast udzieliły jej pierwszej pomocy. W tym pracowniczka hotelu oraz jeden kierowców - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Policji w Oświęcimiu.

Policja publikuje zdjęcia z monotoringu na ktorych widać samochód opel corsa, którego kierowca może mieć związek z potrąceniem pieszej na ulicy Dąbrowskiego.

Policjanci poszukują sprawcy oraz ustalają szczegóły zdarzenia. Trwa analiza nagrań z monitoringu.

Zwracamy się również z prośbą o kontakt do kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy w niedzielę 12.11. br. pomiędzy godziną 6.45, a godziną 7 jechali przez Most Piastowski w kierunku oświęcimskiej Starówki.

Na nagraniu z kamerki samochodowej może znaleźć się szczegół, który pomóc w ustaleniu sprawcy potrącenia. Nagranie takie należy zabezpieczyć i powiadomić policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu dzwoniąc pod numer 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112

- informuje M. Jurecka.

źrodlo: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy