reklama
reklama

Dworzec już działa, urząd szuka chętnych do prowadzenia baru bistro w nowym budynku

Gospodarka, Wiadomości, 16.11.2023 12:20, eł
Lokal ma powierzchnię niedużego mieszkania.
Dworzec już działa, urząd szuka chętnych do prowadzenia baru bistro w nowym budynku

Na nowym dworcu autobusowym przy ulicy Piłsudskiego w Wadowicach, który służy pasażerom już od czwartku (16 listopada), znajduje się budynek zaplecza z poczekalnią i biurem dyspozytorów. Jest w nim również nieduży lokal przygotowany pod bar bistro. Żeby jednak mógł on działać, potrzeba kogoś, kto zechce go poprowadzić. Ruszyły poszukiwania takiej osoby lub firmy.

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński ogłosił właśnie przetarg na wynajem tego lokalu. Odbędzie się on 4 grudnia o 11.30 w sali nr 19 wadowickiego Urzędu Miejskiego. Mogą do niego przystąpić osoby fizyczne lub prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, a podlegające wpisom do rejestru, które w wyznaczonym terminie wpłacą 180 zł wadium na rachunek bankowy magistratu. Trzeba to zrobić do 28 listopada.

Lokal ma powierzchnię niedużego mieszkania, wynoszącą nieco ponad 57 m kw. Wywoławcza wysokość czynszu to 16 zł miesięcznie za m kw. plus 23 % VAT-u. Oczywiście, wylicytowana kwota może się okazać zdecydowanie wyższa, jeśli zainteresowanie przetargiem okaże się duże. Minimalne postąpienie (czyli kwota przebicia w licytacji) wynosi 1 % stawki wywoławczej.

Osoby chcące wziąć udział w przetargu mogą wcześniej obejrzeć lokal. Wystarczy zadzwonić do Wydziału Gospodarki Gruntami wadowickiego magistratu i umówić się na oględziny.


Foto: WB

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

annap, 16.11.2023 22:22

Niestety ktoś nie pomyślał... Osoby, które wysiadają na dworcu, a które chciałyby udać się przykładowo do centrum, ZUS-u lub urzędu nie mają możliwości iść skrótami, tak jak było przedtem między blokami lub alejką koło dawnego dworca, gdyż szeroki pas zieleni uniemożliwia przejście. Z dworca droga wiedzie tylko w jednym kierunku - w stronę głównej drogi, w stronę PKP. Trzeba chodził naokoło (to bez sensu), albo przejść po trawniku (a to trochę nie niezbyt fajnie wygląda). Ktoś nie pomyślał, że powinna być też inna droga lub jakieś przejście w drugim kierunku, w stronę miasta (a nie tylko do dworca PKP)

dekar, 16.11.2023 17:28

Dach to mają makabrycznie zrobiony długo im nie posłuży .Nawet epdm marnej jakości