reklama
reklama

Udało się zebrać pełną kwotę na operację pana Łukasza z Andrychowa!

MAGAZYN, Wiadomości, 28.05.2024 15:31, eł
Potrzebne było 200 tys. zł. Wielu z Was ma udział w tym sukcesie!
Udało się zebrać pełną kwotę na operację pana Łukasza z Andrychowa!

Łukasz Wiatrak z Andrychowa ponad rok temu zapadł na rzadkie schorzenie, które sprawiło, że zaczął tracić wzrok. Jednym okiem nie widzi już wcale, drugim bardzo niewiele. Lekarze nie potrafili powstrzymać destrukcyjnego działania choroby. Ostatnią deską ratunku okazała się operacja za granicą. Ruszyła zbiórka pieniędzy na ten cel, która właśnie zakończyła się sukcesem.

Jedyną kliniką, która dała panu Łukaszowi nadzieję na odzyskanie wzroku jest Russian Eye and Plastic Surgery Centere w miejscowości Ufa w Rosji. Mężczyzna będzie potrzebował czterech wyjazdów do tej placówki, by operacja przyniosła oczekiwane rezultaty. Gdy początkiem stycznia napisaliśmy o zrzutce na ten cel, ruszyła lawina wpłat. Kilka miesięcy trwało, zanim udało się uzyskać potrzebną kwotę – 200 tys. zł, ale w końcu zbiórka zakończyła się sukcesem. Jak informuje Fundacja Pomóc Więcej, znacząco przyspieszyły ją dwie spore wpłaty od jednej z firm, wynoszące w sumie 10 tys. zł. Ale nawet najmniejsze datki były bardzo potrzebne.

Z całego serca dziękujemy wszystkim tym, którzy mieli jakikolwiek udział w tej pięknej zbiórce i przyczynili się do osiągnięcia sukcesu! Dziękujemy za każdą wpłatę, wszystkie fanty i udział w licytacjach, za każde ciasto przekazane na kiermasze! Po raz kolejny wszyscy pokazaliście, jak wiele jest w Was dobra i jesteśmy Wam wszystkim za to bardzo wdzięczni” - napisała na swojej facebookowej stronie Armia Pomocy Dzieciom, grupa wolontariuszy, która wspomaga Fundację Pomóc Więcej w organizowaniu akcji charytatywnych dla jej podopiecznych.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy