reklama
reklama

Dwa nowe boiska będą gotowe przed wakacjami

Gospodarka, Wiadomości, 27.05.2024 15:10, eł
Prace idą jak burza.
Dwa nowe boiska będą gotowe przed wakacjami

W niepamięć odchodzą asfaltowe place w gminie Wadowice, na których w piłkę grali dziadkowie dzisiejszych nastolatków. W miejscu dwóch takich reliktów przeszłości powstają nowe boiska o bezpiecznej poliuretanowej nawierzchni.

Są one budowane na osiedlu Marcina Wadowity w Wadowicach oraz przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Ponikwi. Będą to wielofunkcyjne obiekty do gry koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Boiska zostaną objęte monitoringiem i oświetlone, dzięki czemu mecze będą mogły odbywać się tam nawet po zmierzchu.

- Podbudowa elastyczna już prawie gotowa. Oświetlenie zrobione, piłkochwyty zamontowane, brakuje jeszcze tylko siatek. Łączny koszt obu inwestycji wynosi 1,15 miliona złotych – informuje burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński. Z nowych boisk można będzie korzystać już w czasie nadchodzących wakacji.
Foto: Facebook/Bartosz Kaliński

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy