reklama
reklama

Mężczyzna z powiatu wadowickiego zatrzymany za molestowanie dziewczynki

Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2024 19:00, eł
To już kolejny pedofil ujęty ostatnio w regionie.
Mężczyzna z powiatu wadowickiego zatrzymany za molestowanie dziewczynki

51-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa z art. 200 § 1 Kodeksu karnego: „Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12”.

Nieoficjalnie wiadomo, że sprawa dotyczyła molestowania jedenastolatki. Dziewczynka poskarżyła się w domu na postępowanie mężczyzny, a rodzice zgłosili sprawę na policję. Podejrzany o pedofilskie skłonności 51-latek został zatrzymany w Barwałdzie Górnym.

Funkcjonariusze ujawniają bardzo niewiele na ten temat. - W poniedziałek, to jest 20 maja, policjanci z Kalwarii Zebrzdowskiej zatrzymali 51-letnigo mieszkańca powiatu wadowickiego, który dopuścił się innych czynności seksualnych w stosunku do mieszkanki naszego powiatu. Mężczyzna dostał dozór policyjny. Czynności w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej pod kątem artykułu 200, paragraf 1 Kodeksu karnego. Na chwilę obecną tylko tyle przekazujemy w tej sprawie – informuje aspirant sztabowy Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.


Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy