reklama
reklama

Będą tańsze bilety na basen dla dzieci z gminy Andrychów?

MAGAZYN, Wiadomości, 16.05.2024 12:30, eł

Wyborcy pamiętają obietnice przedwyborcze i liczą na ich realizację.

Będą tańsze bilety na basen dla dzieci z gminy Andrychów?

Jedną z przedwyborczych obietnic nowej burmistrz Andrychowa Beaty Smolec było wprowadzenie preferencyjnych cen biletów na odkryty basen dla dzieci z andrychowskiej gminy. Choć kąpielisko jeszcze nie jest czynne (zazwyczaj rozpoczyna działalność w czerwcu), to mieszkańcy już chcą wiedzieć, czy rzeczywiście ich pociechy będą mogły korzystać z niego za grosze.

- Proszę pamiętać, i będę to powtarzać jeszcze przez jakiś czas, że pracuję dopiero niewiele ponad tydzień. Ale działania w tym zakresie zostały podjęte - zapewnia burmistrz Beata Smolec. Jak podkreśla, zamierza swoje plany wprowadzić w życie, lecz prosi, by mieszkańcy nie oczekiwali, że stanie się to już w pierwszych dniach kadencji.


Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 16.05.2024 16:11

Krikolku... A gdzie ta trawa na parkingu??? Kobielus był okropnym przeciwnikiem Żaka, potem grał razem z nim w jednej drużynie, a teraz wskoczył do drużyny Smolcowej... Tyle lat jest radnym i nic z tego nie wynika... Krikolku o jakim Staszku piszesz???

Krikol, 16.05.2024 15:47

No tak, pogrobowcy Żaka wyją że aż wstyd słuchać. Np. @Koniczynka chce raptem wyremontować cały Andrychów i to w tydzień poprawić coś co tamten zaniedbał przez długie lata. Już jej nie przeszkadza oświetlenie i asfalt dla sarenek itd. Staszek zmień płyte bo ta jest już zgrana a zamiast wyć idż powyrywać trawę i zasyp dziury przy sp nr 5, będzie z tego większy pożytek, a i zdrówko ci się poprawi. Bo ruch to zdrowie

Koniczynka, 16.05.2024 15:07

Halo Kobielusie do roboty!!!!!! A co bierzesz kasę????!!!!!

Koniczynka, 16.05.2024 15:06

Pytanie a dlaczego ma być taniej tylko na basen odkryty??? Czy nie można też wprowadzić tańsze bilety i pakiety na basen kryty dla dzieciaków z gminy Andrychów??? To kosztem mieszkańców został basen wybudowany. Czy radny Kobielus już wprowadza swoją obietnicę wyborczą piątkę dla osiedla i czy już wiadomo kiedy zostanie zrobiony parking przed szkołą podstawową nr 5 i nowe ogrodzenie które liczy ponad czterdzieści lat!!!!!!

smalec, 16.05.2024 14:18

Tego się nie da! powyborcze hasło nowej władzy? a opiekę całodobową się da? A nocne dyżury aptek się da? na razie ni widu ni słychu. może chociaż kibel na pańskiej da się w pionie postawić, bo nie wszyscy mieszkańcy lubią na leżąco się załatwiać, a to jedna z podstawowych potrzeb mieszkańców!!