reklama
reklama

Ta piosenka otworzyła przed Karoliną z Targanic drogę do spełnienia marzeń

MAGAZYN, Wiadomości, 16.07.2023 14:09, eł
Posłuchajcie, jak śpiewa ją ta młoda wokalistka.
Ta piosenka otworzyła przed Karoliną z Targanic drogę do spełnienia marzeń

Karolina Fryt, pochodząca z gminy Andrychów wschodząca gwiazda piosenki, komponuje własną muzykę i pisze do niej słowa, ale przy okazji występów w różnych konkursach śpiewa zazwyczaj cudze utwory. Jednym z takich, które są dla niej ważne, jest piosenka „Naprawdę chcę” z disneyowskiego filmu „Mała Syrenka”.

Dwudziestoletnia wokalistka z Targanic, która wygrała finał ostatniej edycji programu „Szansa na sukces” i w nagrodę wystąpiła w koncercie „Debiuty” w ramach 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, twierdzi, że ten utwór nigdy jej nie zawiódł.

Wyrastam już z „Małej Syrenki”, ale z jej słowami jeszcze się nie żegnam. Ariel śpiewa o marzeniach, a utwór "Naprawdę Chcę" otworzył przede mną drogę w stronę wielu z nich – wyznaje Karolina Fryt.

Jednym z nich był właśnie występ na festiwalu w Opolu. Gdy targaniczanka zdecydowała się wziąć udział w castingu do „Szansy na sukces”, postawiła na dwa dwie bliskie jej sercu piosenki - „Naprawdę chcę” oraz „Miłość z Portofino”.

Teraz postanowiła podzielić się ze słuchaczami własnym wykonaniem utworu z „Małej Syrenki” i zamieściła go na swoim kanale YouTube. Piosenka z disneyowskiego filmu nie jest wprawdzie dziełem na miarę autorskich kompozycji Karoliny, ale warto jej posłuchać, bo wokalistka śpiewa ją po prostu przepięknie.


Foto: Facebook/Karolina Fryt
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy