reklama
reklama

W Andrychowie ruszyła budowa nowego obiektu

Gospodarka, Wiadomości, 15.07.2023 13:02, eł

Wykonawca nie zasypia gruszek w popiele.

W Andrychowie ruszyła budowa nowego obiektu

Jak już wielokrotnie pisaliśmy, krakowska spółka T-L 2 INVEST realizuje w Andrychowie sporą inwestycję. W centrum miasta, w sąsiedztwie Kauflandu, Biedronki i Aldi powstanie nowe centrum handlowo-usługowe.

Jeszcze niedawno na tym terenie znajdowała się stara hala fabryczna, w której później działał pasaż handlowy. Przez ostatnich sześć lat budynek był na głucho zamknięty. Jego ostatni właściciel zdecydował się go wyburzyć i w jego miejscu postawić dwa nowe. Rozbiórka rozpoczęła się w maju i jeszcze nie jest zakończona, ale już ruszyła budowa pierwszego z dwóch planowanych obiektów.

Będzie w nim działał bar szybkiej obsługi popularnej sieci KFC. Inwestor jeszcze nie ujawnia, kiedy można się spodziewać jego otwarcia, ale wiadomo, że ten budynek ma powstać wcześniej niż drugi, w którym będą trzy lokale handlowe do wynajęcia. Całość ma być gotowa we wrześniu przyszłego roku.

Generalnym wykonawcą jest firma MM KrakProjekt z siedzibą w Paszkówce. Na terenie inwestycji pracuje około 30 osób i - jak widać po dotychczasowych efektach robót - praca idzie bardzo sprawnie.

Foto: WB

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy