reklama
reklama

Słodki wizerunek posła Kaczyńskiego

MAGAZYN, Wiadomości, 20.11.2023 13:10, eł
"Oto ja w wersji konsumpcyjnej” - pochwalił się parlamentarzysta na Facebooku.
Słodki wizerunek posła Kaczyńskiego

Poseł Filip Kaczyński, w październikowych wyborach po raz kolejny wybrany z ramienia PiS do Sejmu RP, obchodził wczoraj urodziny. Wadowicki parlamentarzysta skończył właśnie 36 lat. Jak przystało na taką okazję, solenizant otrzymał, oprócz wielu życzeń i różnych upominków, okazały tort.

Był to zaiste nietuzinkowy wypiek, który wyróżniało zdobienie. Otóż na wierzchu ciasta znalazł się wydrukowany na opłatku wizerunek posła, otoczony dekoracją ze słodkiego kremu. „Oto ja w wersji konsumpcyjnej” - pochwalił się tortem Filip Kaczyński na swoim facebookowym profilu.

Zdobienie ciast z kremem fotografiami drukowanymi na papierze opłatkowym to ostatnio bardzo popularna metoda tworzenia wyjątkowych tortów na różne okazje. Takim jadalnym zdjęciem można bowiem w szybki i łatwy sposób (a przy tym niedrogo) ozdobić domowy wypiek, uzyskując efekt nie gorszy niż z pracowni cukierniczej.

Foto: Facebook/Filip Kaczyński

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 20.11.2023 21:10

Nie to co nasz powski pasztet bożonarodzeniowy na ciamajdanie !

tomekx, 20.11.2023 17:46

Kolejny przykład pisowskiej żenady

zbanowany, 20.11.2023 17:10

sie wzruszyłem ... i ten fryz a la mejza - brawo

Burakz wiejskiej , 20.11.2023 15:35

ale jestem słodki , patrzcie na mnie wszyscy