reklama
reklama

Pochodząca z gminy Andrychów aktorka muzą andrychowskiej firmy odzieżowej [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 28.05.2024 20:00, eł
Jej nietuzinkowa uroda wspaniale współgra z projektami Madnezz House.
Pochodząca z gminy Andrychów aktorka muzą andrychowskiej firmy odzieżowej [FOTO]

Odzieżowa firma Madnezz House, która ma swoją siedzibę przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie (koło kawiarni WuZetka) to najbardziej obecnie znana w Polsce marka z tego miasta. Polki cenią ją za niebanalne modele uszyte z naturalnych materiałów, głównie wygodnych dzianin. Twarzą kampanii wiosna-lato 2024 Muse tej marki została aktorka, która również pochodzi z gminy Andrychów – Ewelina Zawada.

Jej uroda jest równie nietuzinkowa, jak projekty Madnezz House. Zarazem ponadczasowa i oryginalna. Twarz Eweliny jest niezaprzeczalnie piękna, choć odbiega od promowanych obecnie standardów urody. Wisienką na torcie są naturalnie rude włosy aktorki, które znakomicie współgrają z jej jasną karnacją i podkreślają kolor jej oczu.

- Ewelina Zawada prywatnie jest moją przyjaciółką, która od lat inspiruje mnie swoją wytrwałością w dążeniu do celów, a raczej nieustannym spełnianiem marzeń dosłownie własnymi rękami. Self made woman to ona, serio! Nie wyobrażam sobie, że twarzą kolekcji Muse mógłby zostać ktokolwiek inny – mówi współwłaścicielka Madnezz House Patrycja Rusinek. Zdjęcia na potrzeby kampanii wykonała Julia Udziela. - Jak nikt inny potrafi ona wydobyć na zdjęciach kobiecość, delikatność i piękno zarówno ciała, jak i duszy – podkreśla Patrycja Rusinek.

Pochodząca z Sułkowic Ewelina Zawada, która w tym roku skończy 32 lata, bodaj najbardziej znana jest jako chłopka Ula z komediowego serialu „1670”, hitu platformy Netflix. Ale ma też na koncie inne role filmowe, a ponadto występuje na deskach Teatru Komedia w Warszawie oraz Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Jest także aktorką dubbingową oraz lalkarką i instruktorką aktorstwa. Studiowała na kilku różnych uczelniach. Między innymi zdobyła dyplom warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Szlifowała swój talent w filii w Białymstoku, gdzie teraz sama jest wykładowcą. Późnej ukończyła też studia na kierunku aktorstwo filmowe w New York Film Academy w Los Angeles, jako pierwsza polska aktorka, która zdobyła stypendium Fulbrighta.

Firma Madnezz House działa od 2014 roku. W tym roku w sierpniu będzie obchodzić dziesiątą rocznicę istnienia. Specjalizuje się w tworzeniu ubrań, które są zarówno wygodne, jak i bardzo kobiece. Cieszą się one dużą popularnością wśród kobiet szukających modnych kreacji szytych w Polsce, a przy tym wykonanych z dobrych, pozwalających skórze oddychać materiałów.


Foto: Julia Udziela

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy