reklama
reklama

Piękna modelka z naszego regionu zrezygnowała z kariery filmowej, bo...

MAGAZYN, Wiadomości, 31.03.2024 19:50, eł

...nie chciała złamać własnych zasad.

Piękna modelka z naszego regionu zrezygnowała z kariery filmowej, bo...

Pochodząca z Jordanowa Magda Świder olśniewa na wybiegach w Londynie, Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Jej zdjęcia często pojawiają się w najbardziej znanych magazynach poświęconych modzie. Ale modelka marzyła też o karierze aktorskiej. Brała udział w castingach do filmów i dostała propozycje zagrania w niektórych z nich. Zrezygnowała, gdy poznała oczekiwania reżyserów...

Choć ogólnopolskie media zwykle podają, że modelka pochodzi z Krakowa, to w tym mieście Magda Świder tylko się urodziła. Dzieciństwo i wczesną młodość spędziła w Jordanowie, tam uczęszczała do przedszkola, podstawówki, gimnazjum oraz liceum. Karierę w modelingu zaczęła robić, gdy miała zaledwie 15 lat. Kończyła wtedy gimnazjum i nigdy wcześniej nie podróżowała bez rodziców. Mimo to zdecydowała się rzucić na głęboką wodę i pojechać do Mediolanu na zdjęcia, a później do Nowego Jork na pokazy mody. Wkrótce okazało się, że jej droga na szczyt nie będzie bynajmniej gładka i bezproblemowa. Zaliczyła niejedną porażkę, zanim zaczęła odnosić sukcesy. Choć wiele innych dziewcząt postawionych w jej sytuacji szybko poddałoby się i wycofało, ona nieustępliwie parła przed siebie.

Teraz jest światowej sławy modelką. W 2021 roku jej twarz po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu „Glamour”, coraz częściej można ją też oglądać w innych popularnych czasopismach. W czasie wielkich pokazów mody (New York Fashion Week, Los Angeles Fashion Week, Milan Fashion Week, London Fashion Week) paraduje w kreacjach najsłynniejszych projektantów. Robi furorę w czasie festiwali filmowych w Wenecji i Cannes, gdzie jej pracą jest prezentowanie sukien haute couture na czerwonym dywanie. Ale piękna Magda działa także na innych polach niż modeling. Jest również trenerką personalną i inwestuje w nieruchomości. Ponadto dała się poznać jako organizatorka pokazu mody, który odbył się 28 lutego w Paryżu i prezentował kolekcje nowych projektantów z całego świata.

Modelka chciała też spróbować swoich sił w aktorstwie, ale oczekiwania reżyserów ją zbulwersowały. Niedawno w rozmowie z dziennikarką „Super Expressu” wyznała: - Jedyne role, które mi proponowano, były – niestety – rozbierane, dlatego powiedziałam im "nie". Oczekiwano ode mnie całkowitej nagości, ewentualnie topless, ale to jest coś, czym nie jestem zainteresowania. Jako modelka też nie mam w sieci żadnych zdjęć nagich czy półnagich.

Więcej o Magdzie pisaliśmy tutaj.

Zdjęcia z archiwum Magdy Świder

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kola, 01.04.2024 09:40

redaktorku są dwa Londyny?

Ptak_Re, 31.03.2024 23:56

No i to jest/będzie dobra żona ;)

MaR, 31.03.2024 20:31

No i Lądek Zdrój. Ale Londyn?

Burakz wiejskiej , 31.03.2024 20:17

nie ma takiego miasta jak londyn , jest lądek