reklama

Nie żyje 14-letnia dziewczynka, którą we wtorek znaleziono w centrum Andrychowa

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 29.11.2023 18:12,
Smutna informacja.
Nie żyje 14-letnia dziewczynka, którą we wtorek znaleziono w centrum Andrychowa
Nie żyje 14-letnia Natalia, która we wtorek (28.11) przez kilka godzin była zaginiona, a w stanie skrajnego wychłodzenia została znaleziona w centrum Andrychowa.

Wiadomo, że 14-latka we wtorek rano w drodze do szkoły źle się poczuła, zasłabła i przez kilka godzin na mrozie przebywała w okolicach marketu Aldi w Andrychowie. Choć miejsce jest ruchliwe, dopiero po kilku godzinach w śniegu znalazł ją i pomocy udzielił jeden z przechodniów. Ojciec dziewczynki od rana alarmował andrychowską policję o zaginięciu, jednak policja dopiero po południu rozesłała do mediów komunikat o zaginięciu.

Po odnalezieniu we wtorkowe popołudnie, nastolatka w ciężkim stanie została przewieziona karetką do szpitala w Wadowicach, a następnie do Prokocimia, gdzie - niestety - w środę zmarła.

W środę wieczorem w centrum Andrychowa, gdzie dzień wcześniej 14-latka została znaleziona, ludzie zapalają znicze.

O sytuacji z wtorkowymi poszukiwaniami, pytaniach i wątpliwościach w związku z akcją poszukiwawczą, pisaliśmy tutaj: Zaginięcie dziewczynki w Andrychowie. Mnożą się pytania o reakcję i działania policjifoto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudaiprzyjaciele, 06.12.2023 12:59

pytanie jest na którą miała do szkoły , przeważnie jest sie na 8 rano ,a ona jeszcze w w andrychowie była o tej godzinie ,a ta osoba na zdjęciu w czrnym płaszczu to dziewczyna która zagineła czy świadek?

dudaiprzyjaciele, 30.11.2023 10:04

Mógł jej ktoś dosypać narkotyki do cherbaty, te znicze napewno nie zapaliły osoby które je widziały ale nic nie zrobiły , tak jak zawsze wiedziałam i wprost im to powiedziałam zę biorą pieniądze za to że nic nie robią jak nie mają czasu to niech wybudują drugi komisariat policjii a tych ,,policjantów ukarzą i wywalą z pracy,,

mc, 30.11.2023 08:51

Brak mi słów , wszystkie osoby które byc moze widziały tą dziewczynke a nie zainteresowały sie jej losem czas spojrzec sobie w lustro , ostatnio przygarnałem kota bo siedział schorowany na zimnie , to zwierze a tu jest człowiek ludzie co z wami nie tak ? straszna tragedia dla rodziny i dla zwykłych ludzi niestety dla nas wszystkich to jest tragedia a nazywa sie znieczulica.

Jan_Korba, 30.11.2023 07:32

@obserwator2012 a ja uważam wręcz przeciwnie. Ludzie znów muszą się interesować tym co się wokół nich dzieje, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. To powinien być również kubeł zimnej wody na głowy Policji, żeby wystawili swoje nosy zza tabelek ze statystkami i ruszyli dupska pomagać ludziom. To co ostatnio wyprawia policja to szczyt spychologii i olewactwa problemów z jakimi trafiają do nich ludzie. Zapomnieli co to jest prewencja. Bo oni są tylko od łapania przestępców jak się coś stanie.

obserwator2012, 30.11.2023 07:12

Proponuję tego tematu nie komentować- przynosicie ból rodzinie postaw świeczkę nie komentuj[*]

andrychowianin1, 30.11.2023 06:41

Ważnme że pegasus działa namierza i podsłuchuje

Mosep, 30.11.2023 05:48

Wszyscy przyczepili się do policji a to że ponad 100 ludzi nie zareagowała jakoś wszystkim umyka. Dla mnie to totalna porażka ludzkości że coś takiego wydarzyło się w samym centrum, pośród tłumu ludzi.

VADER, 29.11.2023 21:56

Przepraszam literówka... Zakolog.

VADER, 29.11.2023 21:43

Przepraszam literówka... Zakolog.

VADER, 29.11.2023 21:38

Zakolowy masz rację tumiwisizm i brak empatii w policji to niestety częste zjawisko, choć nie można wszystkich do jednego wora wrzucić to faktycznie zawiódł człowiek i Bogu Ducha winny Aniołek musiał przedwcześnie odejść.

VADER, 29.11.2023 21:24

Spoczywaj Aniołku w Spokoju, szczere kondolencje dla najbliższych. Mam córkę w jej wieku za którą bez wahania oddałbym życie, dla mnie niewyobrażalna tragedia.

Zakolog, 29.11.2023 21:14

Ku przestrodze i pamięci młodego życia ! Z informacji medialnych wiemy, że Ojciec poinformował policję o utracie przez córkę orientacji przestrzennej, zawrotach głowy, podwójnym widzeniu, brak innych informacji mógł być spowodowany zaburzeniami mowy i niemożnością ich uzyskania. Ten stan w bardzo dużym stopniu uprawdopodabniał uszkodzenie układu nerwowego, tętniak, zator, atak padaczki. Jeśli oficer policji pozyskał takie informacje miał od razu rozpocząć poszukiwania uruchamiając wszystkie dostępne zasoby. To było bezpośrednie zagrożenie życia. Brak podstawowej wiedzy medycznej u policjantów oraz zdolności jej stosowania jest większym zagrożeniem dla społeczeństwa niż większość przestępców.