reklama

Policja ustala, co wydarzyło się w centrum Andrychowa

Na sygnale, Wiadomości, 28.11.2023 16:08, red
Jak to się stało, że w mroźny dzień w centrum miasta nikt nie zwrócił uwagi na wymagającą pomocy nastolatkę?
Policja ustala, co wydarzyło się w centrum Andrychowa

Policja ustala, co wydarzyło się we wtorek (28.11) w centrum Andrychowa. Po południu w okolicach tablicy reklamowej przy markecie Aldi znaleziono 14-latkę, która zaginęła rano.

Kiedy ją znaleziono, była skrajnie wychłodzona, w stanie hipotermii. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, strażacy. Nastolatka została przewieziona do szpitala.

Policja zabezpieczyła monitoring. Jak udało nam się ustalić, z nagrań wynika, że nastolatka w tym miejscu pojawiła się po 8 rano. Prawdopodobnie szła na przystanek autobusowy, źle się poczuła, nie była w stanie sama wezwać pomocy. Najpierw oparła się o słup, a później usiadła przy położonej w sąsiedztwie tablicy reklamowej.

Pierwsze ustalenia wskazują, że w tym samym miejscu nastolatka przebywała kilka godzin. Przed godziną 14:00 wezwano pomoc. Przybyli na miejsce ratownicy błyskawicznie podjęli reanimację.

Jak to się stało, że w mroźny dzień przez kilka godzin w centrum miasta nikt nie zwrócił uwagi na siedzącą przy tablicy dziewczynę, nikt nie zapytał co tam robi i czy czegoś potrzebuje? W okolicy przebiega droga krajowa, jest market, parking. Przechodzą tędy setki osób.

I to wszystko w oplecionym kamerami monitoringu mieście.

Na razie nie wiadomo.




Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

sew, 30.11.2023 21:11

Policjanci grzali się na stołkach a dziecko zamarzło bo nikomu nie chciało się ruszyć d... bo przecież zimno. Gdyby nie przetrzymywali ojca w komisariacie przez tyle godzin to pewnie szybciej by ją sam odnalazł bo na policje i tak nie miał co liczyć, tylko, że on wtedy jeszcze o tym nie wiedział. A teraz już wie. I tak jak powiedział Cejrowski wszystkich won z tego komisariatu bo są niepotrzebni, niech se grzeją d... gdzie indziej.

Cień , 30.11.2023 06:51

do Radio.Ma.Ryja to tacy jak ty lewacy doprowadzili, że społeczeństwa zamykają się w sobie i boją się nawet na ulice wychodzić. Chciałem zauważyć, że to społeczeństwo składa się większości obecnie z "demokratycznej opozycji" jakbyś nie zauważył. A dobry katolik podszedł do niej i zaczął ją ratować :-)

Jank Chanowski, 29.11.2023 01:44

Około godziny 8:15 dziewczyna zadzwoniła do swojego taty, że źle się czuje i nie wie gdzie jest. Ojciec natychmiast poinformował służby o zaistniałej sytuacji. Więc służb powinny ustalić lokalizację dziewczyny po nr telefonu co trwa pare minut zwykle, a tu przez prawie 6 godzin dopiero ktoś z przechodniów odnalazł czy jak?

Jank Chanowski, 29.11.2023 01:44

Około godziny 8:15 dziewczyna zadzwoniła do swojego taty, że źle się czuje i nie wie gdzie jest. Ojciec natychmiast poinformował służby o zaistniałej sytuacji. Więc służb powinny ustalić lokalizację dziewczyny po nr telefonu co trwa pare minut zwykle, a tu przez prawie 6 godzin dopiero ktoś z przechodniów odnalazł czy jak?

kwiat, 28.11.2023 20:25

Z tego pędu codziennego życia...

szpp, 28.11.2023 19:53

a skąd się ta znieczulica wzięła?

Zibi33, 28.11.2023 19:40

znieczulica na porządku dziennym a komentarze stałych bywalców którzy pod każdym postem muszą dowalić jakiejś partii politycznej i kościołowi to już tylko o nich świadczy.

kwiat, 28.11.2023 19:31

Ja piernicze:,,podkradajie newsów, polityka i kościół" , wydarzył sie dramat a wy swoje...nap.. Dobrze że wszedzie o tym piszą bo może ludzie pomyślą i następnym razem pomogą, zwrócą uwagę na taką osobę w potrzebie.

szpp, 28.11.2023 17:57

Każdy łep w smattfonie to nic nie widzi, poza tym po rządach pisowców podziały i znieczulica tylko się pogłębiła w społeczeństwie polskim

slawek.n, 28.11.2023 17:16

Widzę, że samosąd na chrześcijanach trwa, mimo że nie znamy ustaleń. widać są ludzie, którym hejt wystarczy do życia. Statystycznie rzecz ujmując połowa ludzi na ulicy tyle ma wspólnego z kościołem, że kiedyś ich ochrzczono. Co z nimi? Ale wredne świnie, nie? A tak serio - tak łatwo łykacie, że nikt z SETEK ludzi nie zareagował, mimo że widział? Jaki macie obraz świata w głowie? Może po prostu nie była widoczna leżąc w śniegu?

skornica, 28.11.2023 17:02

Przez kilka godzin dziewczynka siedziała na śniegu w centrum miasta....A mendy przechodnie którzy to widzieli olali sprawę.Dziewczyna by za chwilę wyzionèła ducha.A tacy wszyscy bogojebni...pisowskie społeczeństwo.Wymiotować się chce ,wstrętne dziady!

Radio.Ma.Ryja, 28.11.2023 16:32

To jest ta chrześcijańska dobroduszność. Kato-Pisowskie społeczeństwo. Znieczulica do granic wyobraźni. Wstydźcie się wszyscy którzy w tych godzinach przechodziliście. Byli was tysiące.