reklama

Przed świętami w Andrychowie otwierają się dwie nowe restauracje

Gospodarka, Wiadomości, 28.11.2023 09:10, red
Dużo nowości na rynku gastronomicznym w Andrychowie.
Przed świętami w Andrychowie otwierają się dwie nowe restauracje
Do zamieszkałego przez 20 tys. osób Andrychowa coraz odważniej wkraczają sieciowe restauracje. Od 2 lat na rogu ulic Krakowskiej z Białą Drogą działa już McDonald's. Przed świętami mają zostać otwarte dwie kolejne retauracje. Na googlowskich wizytówkach znajdują się już konkretne daty.


20 grudnia zaplanowano otwarcie restauracji KFC w Andrychowie - przy ulicy Krakowskiej, na terenie dawnego pasażu handlowego, gdzie docelowo ma powstać nowa mała galeria.

Dzień wcześniej, bo 19 grudnia, premierę ma mieć pizzeria Da Grasso w Andrychowie, która powstaje w pawilonie przy ulicy Włókniarzy w pobliżu andrychowskiego samolotu.

Tyle gastronomia. Od dwóch lat w Andrychowie działa także wielka galeria, od kilku miesięcy funkcjonująca pod nazwą BiG Andrychów, a znajduje się w niej blisko 30, głównie sieciówek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

buli, 28.11.2023 12:43

Kolejna pasieka która truje ludzi a dobre, polskie restauracje się zamykają...