reklama

Atak z nożem na biuro podróży

Na sygnale, Wiadomości, 29.11.2023 10:02,
Pracująca w biurze kobieta schroniła się na zapleczu, skąd powiadomiła służby.
Atak z nożem na biuro podróży
We wtorek (28.11) po godzinie 17:00 operator numeru alarmowego 112 został powiadomiony przez pracowniczkę jednego z oświęcimskich biur podróży o mężczyźnie, który zażądał od niej wydania pieniędzy, a następnie pokazał scyzoryk i nóż, które miał przy sobie.

- Kobieta natychmiast schroniła się na zapleczu, skąd powiadomiła służby. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie pojechali policjanci. Na podstawie rysopisu szybko zlokalizowali agresora. Okazał się nim 45 – latek bez stałego miejsca zamieszkania, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 dni za wykroczenie porządkowe. Podczas przeszukania mężczyzny mundurowi ujawnili, że posiada przy sobie nóż i scyzoryk, które zostały zabezpieczone - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik KOmendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu..

45 – latek trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 2,5 promila alkoholu. - W trakcie dalszych czynności ustalone zostaną dokładne okoliczności zdarzenia. Zatrzymany już wkrótce ostanie odaszony w jednym z zakładów karnych - dodaje rzeczniczka policji.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy