reklama
reklama

Natalia z Andrychowa, która nie boi się spełniać swoich marzeń

MAGAZYN, Wiadomości, 08.09.2021 21:40, PG
Można marzyć, albo się odwaŻYĆ!
Natalia z Andrychowa, która nie boi się spełniać swoich marzeń

Natalia Bizoń z Andrychowa, to dziewczyna której w spełnianiu marzeń nie przeszkadza mieszkanie w małym mieście. 29-latka strzelała już z broni palnej, jeździła Monster Truck’iem a nawet skakała ze spadochronem. Co dalej?

Jak mówi Natalia - nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę i spełnianie marzeń. Dlatego też postanowiła zgłosić się do czwartej już edycji konkursu Chcę to przeżyć organizowanego przez firmę „Katalog marzeń” i dostała się do finału, dzięki temu że spełnia swoje marzenia. Jej filmy video udostępniane na platformie YouTube przekonały "Katalog marzeń", że to właśnie ona powinna zostać ich testerką marzeń.

W finale znalazło się tylko 35 osób z ponad 700 zakwalifikowanych chętnych.

Teraz uczestnicy będą walczyć o roczny abonament do "Katalogu Marzeń" o łącznej wartości 2 400 złotych. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 24 września w Warszawie.

PG: Skąd dowiedziałaś się o takim konkursie?

Natalia: O akcji dowiedziałam się od mojej siostry. Wysłałam zgłoszenie w którym napisałam, że od dawna spełniam swoje marzenia, do tej pory odbyłam lot paralotnią i byłam w tunelu aerodynamicznym. Zgłaszając się do konkursu marzyłam o skoku ze spadochronem i udało się.

P.G. Jak wiemy, byłaś już na strzelnicy, jeździłaś Monster Truck'iem a nawet skakałaś ze spadochronem. Jakie są Twoje kolejne marzenia?

Natalia: Moje kolejne marzenie to Flyboard, nurkowanie oraz zrobienie sobie tatuażu i wiele, wiele innych. Dzięki tej akcji wiem, że spełnienie każdego marzenia jest możliwe i dlatego stworzyłam Rodzinne Drzewo Marzeń, w którym umieściłam marzenia moich najbliższych – Dziadkowie, Rodzice, Rodzeństwo, Dzieci – każdy może niezależnie od wieku spełniać swoje marzenia wybierając je spośród ponad 6000 na stronie KatalogMarzeń.pl.

P.G. Jak Twoi najbliżsi reagują na Twoje ekstremalne pomysły?

Natalia: Podczas spełniania marzeń towarzyszyli mi moi najbliżsi, którzy mnie wpierają i kibicują. Podczas spełniania każdego z marzeń czuwali nade mną wspaniali i profesjonalni instruktorzy, którym chciałam serdecznie podziękować za szkolenie i cenne wskazówki. Można marzyć, albo się odwaŻYC!

Trzymamy kciuki za Natalię w finale konkursu!

Poniżej zapis video jej skoku ze spadochronem:


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy