reklama

Andrychowski akcent na siatkarskich Mistrzostwach Europy

Sport, Wiadomości, 08.09.2021 16:45, DK
Lokalny akcent na siatkarskim EURO.
Andrychowski akcent na siatkarskich Mistrzostwach Europy

XXXII Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn organizowane są przez cztery kraje: Polskę, Czechy, Finlandię i Estonię. Turniej trwa w najlepsze. W fazie grupowej "biało-czerwoni" mają 11 punktów, najprawdopodobniej wyjdą z pierwszego miejsca w grupie.

Mecze transmitowane są na antenie TVP2 oraz w TVP Sport. Możemy podziwiać nie tylko naszych siatkarzy, ale także sędziów.

Mecze ME sędziuje aż kilku sędziów liniowych z Andrychowa - Kamil Szypuła, Damian Gołuszka, Grzegorz Otfinowski oraz Maksymilian Krętosz.

W ekipie nie zabrakło również kobiet. Z Andrychowa na Mistrzostwa Europy pojechały: Anna Krzak - sędzia siatkarski, została opiekunem mopersów i ball retrievers, Katarzyna Bizukojć (wieloletnia zawodniczka Kęczanina Kęty) przedstawiciel PZPS – zajmuje się oficjelami z CEV (Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej), Tamara Woźniak – zajmuje się drużyną Serbii, jako team guide. Natomiast Monika Szemik opiekuje się drużyną Portugali.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama