reklama
reklama

Na tym kiermaszu można kupić wszystko za grosze. Pieniądze ze sprzedaży potrzebne są Oliwierkowi

MAGAZYN, Wiadomości, 08.12.2022 10:50, eł

Wciąż brakuje jeszcze milionów złotych na najdroższy lek świata dla chłopczyka.

Na tym kiermaszu można kupić wszystko za grosze. Pieniądze ze sprzedaży potrzebne są Oliwierkowi

Od miesięcy w całym powiecie wadowickim, a także poza jego granicami, trwają zbiórki pieniędzy na terapię genową dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni Oliwierka Komana z Wadowic. Jedna z akcji charytatywnych na jego rzecz potrwa jeszcze do 24 grudnia.

To kiermasz, który odbywa się w budynku dawnej Telekomunikacji przy ul. Lwowskiej w Wadowicach. Ludzie przynoszą tam codziennie zabawki, ubrania, książki i wiele innych przedmiotów, które można potem kupić za bardzo niewielkie pieniądze. Można na przykład nabyć kolczyki po 5 zł za parę lub naszyjnik w tej samej cenie. Oczywiście, nie jest to biżuteria ze srebra ani tym bardziej złota, ale można wyszperać naprawdę piękne ozdoby. Dziecięce ubranka są sprzedawane po 10 zł za trzy sztuki. Droższe są tylko kombinezony, buty i kurteczki. Jest też duży wybór odzieży damskiej i męskiej, którą najtaniej można kupić we wtorki. Każda rzecz z tej kategorii kosztuje wtedy tylko 5 zł. W środy natomiast wystawiane są nowości.

Kiermasz jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty od 9.00 do 15.00. Warto się tam wybrać, bo każda złotówka ze sprzedaży dostępnych na kiermaszu towarów zostanie przekazana na najdroższy lek świata dla Oliwierka Komana.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy