reklama
reklama

Można przychodzić ze skargami do magistratu

MAGAZYN, Wiadomości, 11.06.2024 20:00, eł

Są na to dwie godziny w jednym z dni tygodnia.

Można przychodzić ze skargami do magistratu

W Urzędzie Miejskim w Andrychowie raz w tygodniu dyżurować będą przewodniczący Rady Miejskiej Maciej Kobielus oraz jego dwie zastępczynie Danuta Magiera i Ewelina Szypuła. Wyznaczone zostały godziny, kiedy można spotkać ich w magistracie i wylać przed nimi swoje żale.

Te trzy najważniejsze w andrychowskiej Radzie Miejskiej osoby mają przyjmować interesantów w sprawach skarg i wniosków w biurze przewodniczącego, które znajduje się w Urzędzie Miejskim w Andrychowie (Rynek 15) na drugim piętrze, w pokoju pod numerem 226. A kiedy? Wyłącznie we wtorki, w godz. 15.00-17.00.


Foto: WB

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 11.06.2024 19:07

Kobielusie pora chwycić się roboty!!! Kiedy przed szkołą podstawową nr 5 powstanie parking i nowe ogrodzenie które liczy ponad czterdzieści lat!!!!!! Kobielusie kiedy dzieci do przedszkola nr 3 będą chodzić po chodniku a nie tak jak ma to miejsce po błocie i kamieniach!!!!!!!! Dyżur ma być codziennie i cały dzień, za co wy kasę bierzecie???!!! Drugi miesiąc a dalej kompletnie nic się nie dzieje w Andrychowie.

beskidmaly, 11.06.2024 17:33

"Gdzie sens gdzie logika" chciałby się rzec trzy osoby pełnią dyżur, w jednym miejscu i czasie a cały tydzień nic. Panie przewodniczący pan się nie nauczył przez te dwie czy trzy kadencje nic i nic nie zrobił dla swojego okręgu okręgu wyborczego tylko z kwiatuszka na kwiatuszek byle saldo się zgadzało panie Radny!

Bento_A.A., 11.06.2024 14:56

Żeby być precyzyjnym trzeba napisać DOPIERO zaczynają dyżury. Za dobrych czasów Burmistrza Żaka dyżury były przez cały czas, a tu po miesiącu nicnierobienia aż ogłoszenie konieczne.