reklama
reklama

W nadchodzących dniach wiele lokalizacji będzie bez prądu. Najdłużej przedszkole i… garaże

Gospodarka, Wiadomości, 09.06.2024 21:26, eł
Warto przejrzeć pełną listę.
W nadchodzących dniach wiele lokalizacji będzie bez prądu. Najdłużej przedszkole i… garaże

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej związane są z pracami modernizacyjnymi i konserwacyjnymi, a także rozbudową sieci energetycznej. Czasami udaje się je przeprowadzić w około 60 minut czy nawet szybciej, innym razem trwają po 7-8 godzin lub jeszcze dłużej.

Sprawdziliśmy, gdzie takich prac można się spodziewać od poniedziałku do piątku (10-14 czerwca). Tym razem najdłuższa przerwa w dostawie energii elektrycznej może wynieść nawet 9,5 godziny i dojdzie do niej w Przedszkolu Publicznym nr 5 na os. Pod Skarpą w Wadowicach oraz w pobliskich garażach.

W poniższych tabelach przedstawiamy planowane przez spółkę Tauron Dystrybucja wyłączenia prądu w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim.
Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy