reklama
reklama

Mieszkaniec rozpaczliwie poszukuje psa

MAGAZYN, Wiadomości, 29.11.2021 14:43, eł

Czworonóg kilka dni temu wybrał się na samotną eksplorację okolicy i dotąd nie wrócił do domu.

Mieszkaniec rozpaczliwie poszukuje psa

Misiek jest sympatycznym i towarzyskim psiakiem, który jednak najwyraźniej uznał, że nie wystarczy mu tyle ruchu, ile zapewnia mu jego pan. 25 listopada zwierzak wymknął się z domu w Lgocie, by pobiegać po okolicy.

Później widziano go jeszcze w Wyźrale, ale teraz może być już zupełnie gdzie indziej. Wszystko wskazuje na to, że nie potrafi sam wrócić do domu. Misiek ma puszystą, kremową sierść, niewykluczone jednak, że podczas włóczęgi wybrudził się i... zmienił kolor. Jeśli więc ktoś zauważy psa podobnego do tego ze zdjęcia, ale szarego, może to być właśnie zaginiony czworonóg z Lgoty.

Misiek jest raczej mały, waży około 10 kg. Można do niego podejść bez obaw, że zaatakuje i ugryzie. W chwili zaginięcia miał na szyi czarną obrożę. Ktokolwiek go widział lub wie, gdzie może się znajdować, proszony jest o kontakt pod nr tel. 792 309 200.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy