reklama
reklama

Które najpiękniejsze? Pomóżmy finalistkom z naszego regionu zdobyć korony miss

MAGAZYN, Wiadomości, 01.06.2022 07:45, eł
Każdy z nas może zostać jurorem w konkursie Miss Województwa Małopolskiego.
Które najpiękniejsze? Pomóżmy finalistkom z naszego regionu zdobyć korony miss

Już 26 czerwca odbędzie się finał konkursu piękności Miss Województwa Małopolskiego w kategorii zarówno dorosłych pań, jak i nastolatek. Wystąpi w nim 7 dziewcząt z naszego regionu. Możemy im ułatwić zmagania, głosując na te z nich, których uroda najbardziej do nas przemawia.

Kandydatki z obydwu kategorii wiekowych, które otrzymają największą ilość głosów, zdobędą tytuł Miss Internautów, automatyczny awans do finałowej dziesiątki i przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss. A zatem mają naprawdę wiele do zyskania.

O koronę najpiękniejszej Małopolanki walczą trzy 22-latki z naszego regionu: Aleksandra Żak z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska, Katarzyna Hrapkowicz z Kęt oraz Katarzyna Wątroba z Krzeszowa w gminie Stryszawa. Z kolei o tytuł Miss Nastolatek ubiegają się 16-letnia Justyna Bartuś z Andrychowa, 18-letnia Weronika Smaza z Bielan, jej rówieśniczka Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej oraz 15-letnia Julia Maliborska z Podolsza.

Głosować można na Facebooku, Instagramie, TikToku, za pośrednictwem SMS-ów lub poprzez zakup tak zwanego wirtualnego biletu. Czas na to jest do 25 czerwca, a konkretnie do godziny 21.00 tego dnia. Szczegółowe warunki głosowania dostępne są tutaj.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy