reklama
reklama

Dziewczyna z Zatora najpiękniejszą nastolatką z Beskidów

MAGAZYN, Wiadomości, 30.05.2022 21:20, eł
Dziewczyna z Zatora najpiękniejszą nastolatką z Beskidów

W finale konkursu piękności Miss Beskidów Nastolatek zmierzyło się dziewięć ślicznych dziewcząt. Większość z województwa śląskiego, ale znalazła się wśród nich również jedna z Małopolski, a konkretnie z Zatora. I to właśnie ona najbardziej zachwyciła jurorów oraz publiczność, nie tylko urodą. Podziw budziły też jej gracja, kultura osobista, wyczucie rytmu i niesamowita choreografia taneczna, którą nastolatka przygotowała na galę finałową.

Nastolatki, które rywalizowały o koronę najpiękniejszej, musiały się bowiem wykazać nie tylko śliczną twarzą i nienaganną figurą. Dziewczęta zaprezentowały różnorodne talenty artystyczne – śpiewały, grały na instrumentach lub tańczyły. Zuzanna Balonek z Zatora okazała się właśnie wspaniałą tancerką. W konkursie zdobyła koronę najpiękniejszej nastolatki, ale wywalczyła też kilka innych tytułów. Została miss dance, multikulti i publiczności.

Zuzanna Balonek ma 17 lat i jest uczennicą drugiej klasy Salezjańskiego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Oświęcimiu o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. Taniec zafascynował ją już we wczesnym dzieciństwie. Pierwszy raz zatańczyła przed publicznością jako zaledwie trzyletni brzdąc! Przez 9 lat trenowała taniec latynoamerykański. Z grupą Bingo ze Szkoły Tańca Astra niejednokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski, sięgnęła również po najwyższe laury na poziomie międzynarodowym. Prócz tego odnosiła sukcesy w konkursach wokalnych. Kilka lat temu po raz pierwszy spróbowała swoich sił w modelingu. Jak się okazało, to kolejna dziedzina, w której Zuzia jest świetna.

Finałowa gala Miss Beskidów Nastolatek odbyła się w Hotelu Żywieckim Medical SPA & Sport w Przyłękowie. Wydarzenie prowadziła Aleksandra Kot, która 13 lat temu sama zdobyła koronę Miss Beskidów, a dziś jest prezenterką telewizyjną. Konkurs piękności zorganizowała agencja modelek Grabowska Models.

Foto: GD Fotografia Grzegorz Drużbański

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy