reklama
reklama

Koniec sezonu na hulajnogi. Elektryczne jednoślady powrócą na wiosnę

MAGAZYN, Wiadomości, 10.10.2023 15:52, eł

Przezimują w magazynach.

Koniec sezonu na hulajnogi. Elektryczne jednoślady powrócą na wiosnę

W tym roku na ulicach miast w naszym regionie pojawiły elektryczne hulajnogi do wypożyczenia firm Tier (w Andrychowie i Kętach) oraz Bolt (w Wadowicach). Teraz znikną, by wrócić dopiero na wiosnę. Tak się dzieje nie tylko w naszym regionie, choć strategie poszczególnych operatorów hulajnóg mocno się różnią w tym zakresie. Niektórzy udostępniają jednoślady nawet w miesiącach zimowych, o ile tylko nie ma śniegu i lodu.

Firmy wypożyczające hulajnogi na naszym terenie są jednak zgodne w tym, że pojazdy trzeba wycofać na prawie cały sezon jesienno-zimowy. Tafią one na ten czas do magazynów. Firma Bolt zadecydowała o usunięciu swoich pojazdów już dzisiaj (10 października). Hulajnogi Tier znikną z ulic w najbliższych dniach.

Operatorzy działający w innych miastach wycofali swoje jednoślady nawet wcześniej, na przykład już w połowie września czy na początku października, pomimo pogody bardzo jeszcze sprzyjającej do jazdy na hulajnogach.


Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy