reklama
reklama

Kolejny bogaty w atrakcje Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wadowicach

MAGAZYN, Wiadomości, 23.01.2024 13:40, eł
Będzie marsz psiaków, mecz hokeja, a nawet dyskoteka na lodzie.
Kolejny bogaty w atrakcje Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wadowicach

Wadowicki sztab WOŚP co roku stara się, aby miejscowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był pełen atrakcji. Szykuje wydarzenia, które zainteresują zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych oraz seniorów. Nie inaczej będzie tym razem. Czego można się tym razem spodziewać?

Finał WOŚP w Wadowicach rozpocznie się 28 stycznia o 9.30 na placu Jana Pawła II, czyli wadowickim rynku. Już od tej godziny czynna będzie strefa gastronomiczna. Nieco później ruszą też animacje dla dzieci oraz warsztaty pierwszej pomocy. Kucharze z programu MasterChef - Marta Dulińska i Tomasz Marczewski zaprezentują kulinarne show i przygotują różne potrawy.

- Pojawi się także grochówka, żurek, flaki, będą oscypki z grilla oraz grillowane kiełbaski. O słodkości również zadbaliśmy, zapraszamy na pyszne ciasta oraz ciasteczka oraz nasze słynne WOŚP-owe pierniki. Wszystkie te pyszności nie będą miały ustalonej ceny - zapraszamy do odbioru każdego, kto zechce wesprzeć Orkiestrę swoim datkiem – kusi szef wadowickiego sztabu WOŚP Kamil Kowalczyk.

Tradycją wadowickiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest marsz psiaków, który zostanie zorganizowany już po raz piąty. Po nim planowany jest także pokaz psów ratowniczych. Nowością będzie natomiast mecz hokeja na lodzie. O 14.00 na wadowickim lodowisku zmierzą się drużyny WOŚP Wadowice i Wataha Oświęcim. W trakcie meczu planowane są pokazy na lodzie, konkursy z nagrodami i licytacje ciekawych gadżetów hokejowych.

Będzie też koncert zespołu Meloarte w składzie Aleksandra Tondyra, Natalia Kruźlak, Zuzanna Ocieczek, Hubert Targosz oraz Szymon Nikiel. A zwieńczeniem finału ma być dyskoteka na lodzie, która rozpocznie się o godzinie 18.30 i potrwa do 20.30. Dla miłośników tańca na lodzie zagra DJ Wrona.

Na rynku odbędą się ponadto licytacje, które wystartują o 11.30 i 13.30. Wiele ciekawych gadżetów można będzie również wylicytować w czasie transmisji na Facebooku. Wśród nich jest między innymi koszulka Wisły Kraków z autografami, kolacja w restauracji Sumo Sushi, złote serduszko WOŚP, koszulka z autografem Szymon Marciniaka czy makijaż permanentny w salonie Euforia w Wadowicach.

- Wyjątkowym wydarzeniem tego finału będzie morsowanie, które odbędzie się na terenie hotelu Młyn Jacka o godzinie 18.00. Morsy do wody wejdą z pochodniami i będzie to nasze wadowickie światełko do nieba – podkreśla Kamil Kowalczyk.

Foto: sztab WOŚP w Wadowicach

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy