reklama
reklama

Kolejna straż pożarna zbiera złom, żeby zdobyć pieniądze na sprzęt

MAGAZYN, Wiadomości, 23.09.2021 13:50, eł

Jak zapewniają druhowie, odbiorą metalowe graty bezpośrednio z posesji.

Kolejna straż pożarna zbiera złom, żeby zdobyć pieniądze na sprzęt

Druhowie z ochotniczych straży pożarnych w regionie dwoją się i troją, by pozyskać potrzebny swoim jednostkom sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Wymyślają różne wyzwania, kręcą teledyski. Strażacy z Frydrychowic postanowili sięgnąć po sposób sprawdzony już przez inne jednostki w regionie – będą zbierać złom.

Takie akcje organizowały już między innymi ochotnicze straże pożarne w Zagórniku i Inwałdzie. Zakończyły się one sukcesem, toteż nic dziwnego, że kolejne jednostki biorą przykład z prekursorów.

Druhowie z OSP we Frydrychowicach zapewniają, że odbiorą każdy rodzaj złomu bezpośrednio z posesji osoby, która chce się go pozbyć. Nie trzeba zatem nigdzie wywozić metalowych gratów, wystarczy zadzwonić do druhów, a oni przyjadą, żeby je zabrać.

Zbiórkę złomu strażacy rozpoczną 1 października. Można się z nimi skontaktować za pośrednictwem ich profilu pfacebookowgo (tutaj) albo telefonicznie pod numerami: 501 124 463, 788 349 228.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 23.09.2021 14:11

Co za czasy