reklama

Kolejna andrychowianka w konkursie Polska Miss. Przebojem wskoczyła do półfinału!

MAGAZYN, Wiadomości, 24.08.2023 17:05, eł
Udało jej się to dzięki internautom. Możemy pomóc w awansie również innej kandydatce z naszego regionu.
Kolejna andrychowianka w konkursie Polska Miss. Przebojem wskoczyła do półfinału!

Trwają preeliminacje do konkursu piękności Polska Miss. Jak już informowaliśmy, co ćwierćfinału tego wydarzenia dostały się dwie urocze dziewczyny z naszego regionu – Weronika Rusinek z Choczni oraz Patrycja Kudłacik z Andrychowa. Teraz innej andrychowiance udało się wskoczyć bezpośrednio do półfinału!

To piętnastoletnia Julia Stopczak, która zrobiła największe wrażenie na internautach z grupy dziewcząt, w której została zaprezentowana. Casting do konkursu prowadzony jest w taki sposób, że organizatorzy regularnie publikują w Internecie fotografie kilkanastu kandydatek. Ta z nich, która w swojej grupie uzyska największą ilość głosów przez media społecznościowe, zakup wirtualnych biletów oraz za pośrednictwem SMS-ów, automatycznie wchodzi do półfinału. To właśnie udało się osiągnąć Julii Stopczak z Andrychowa. Ta śliczna dziewczyna będzie rywalizować o koronę Polskiej Miss Nastolatek 2023.

O udział w konkursie Polska Miss walczy także piękna mieszkanka Kleczy Dolnej, 21-letnia Katarzyna Knawa. Jej również możemy pomóc zakwalifikować się do grona półfinalistek. Szczegóły głosowania poniżej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy