reklama

Budynek KFC już stoi. Na razie jest w stanie surowym otwartym

Gospodarka, Wiadomości, 22.08.2023 16:45, eł

Ale prace postępują bardzo szybko.

Budynek KFC już stoi. Na razie jest w stanie surowym otwartym

Dopiero w trzeciej dekadzie maja tego roku ruszyła rozbiórka dawnej hali fabrycznej przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie (w której później działał pasaż handlowy), a już stoi jeden z dwóch budynków, zaplanowanych do wybudowania w jej miejscu. Powstaje tam centrum handlowo-usługowe Andrychovia.

W obiekcie, który osiągnął już praktycznie stan surowy otwarty, ma funkcjonować bar szybkiej obsługi popularnej sieci KFC. Od początku pisaliśmy, że jego budowę przewidziano jako pierwszy etap inwestycji. Mimo iż prace są już bardzo zaawansowane, spółka T-L 2 INVEST z Krakowa, która jest inwestorem przedsięwzięcia, nadal nie podaje planowanego terminu otwarcia restauracji.

Na pozostałym terenie po rozebranym pasażu handlowym powstanie parking oraz budynek z lokalami handlowymi. Mają w nim działać trzy sklepy – popularna sieciówka Pepco, RTV Euro AGD oraz nowość w Andrychowie – drogeria dm. To niemiecka sieć, która weszła do Polski w 2022 roku i ma stanowić główną konkurencję dla Rossmana.

Generalny wykonawca inwestycji – firma MM KrakProjekt z siedzibą w Paszkówce ma za zadanie również wyremontować dwa budynki, których nie wyburzyła. Będą one połączone z tym, który dopiero zostanie wzniesiony.
Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

yorg, 22.08.2023 21:36

KFC N.Market. Biedronka za Intermarsh a lokalny biznes pada fspanuale