reklama
reklama

Podczas Targów Szkół Wyższych w Andrychowie 14 maja 2024 r. odbędzie się wykład

MAGAZYN, Wiadomości, 12.05.2024 07:44,
Targi Szkół Średnich i Wyższych odbędą się 13 i 14 maja w godzinach 9:00-18:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.
Podczas Targów Szkół Wyższych w Andrychowie 14 maja 2024 r. odbędzie się wykład

Andrychowskie Targi Szkół Średnich i Wyższych przeznaczone są szczególnie dla uczniów klas 7. i 8. szkoły podstawowej (13 maja, poniedziałek) oraz uczniów szkół średnich (14 maja, wtorek). Wstęp dla uczniów zwiedzających jest zupełnie darmowy.

Organizatorzy informują, że wraz z Wyższą Szkołą Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej przygotowali uczniom szkół średnich niespodziankę w postaci wykładu!

Bartłomiej P. Mróz–doradca zawodowy i wykładowca akademicki WSTiE przyjedzie na nasze wydarzenie 14 maja 2024 r. i porozmawia z Wami na temat motywacji, przyszłości i Waszej kariery. Nie przegapcie tego wydarzenia!”

PIRAMIDA ILUZJI – CO NAPRAWDĘ NAS MOTYWUJE?

Kilka słów o wykładzie: Wykład skupia się na motywacji i pytaniach jej dotyczących, które niemal każdemu z nas na co dzień pojawiają się w głowie. W XXI wieku każdy z nas znalazł się pod „obstrzałem” szumu informacyjnego, który z dnia na dzień sprawia, że coraz trudniej odróżnić prawdę od iluzji. Prowadzący w ramach wykładu wprowadza pojęcie znaczenia krytycznego myślenie i przede wszystkim obala mity związane z powszechnie znaną Piramidą potrzeb Maslowa, o której sam zainteresowany Abraham Maslow nie wspominał w swoich opracowaniach. Skupimy się na aspektach związanych z naturą człowieka, kulturą oraz dynamicznym rozwojem technologii. Wspólnie z uczestnikami wykładu prowadzący podejmie próbę znalezienie źródeł tego co naprawdę motywuje, a nie tylko sprawia pozory bycia motywatorem.

Kiedy: 14 maja, godzina 14:30

Gdzie: Miejski Dom Kultury Andrychów (ul. Szewska 7)


WSTĘP WOLNY!

Wszelkie informacje o Targach Szkół i Wykładzie znajdziecie na stronie internetowej organizatorów https://mlodymodmlodych.pl/ oraz w ich mediach społecznościowych.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy