reklama
reklama

Jarmark Staroci na Noc Muzeów w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2024 07:00,
Wiele osób pyta, kiedy odbędzie się majowy Jarmark Staroci.
Jarmark Staroci na Noc Muzeów w Andrychowie
Jarmark Staroci w Andrychowie ma już swoich stałych bywalców. Wiele osób lubi poszperać i wyszukiwać ciekawe rzeczy. Pytają za naszym pośrednictwem, kiedy odbędzie się majowy jarmark, bo zwykle odbywa się na początku miesiąca.

Tym razem Jarmark odbędzie się w sobotę 18 maja w godzinach 8.00-13.00 na placu Mickiewicza w Andrychowie w ramach tegorocznej Nocy Muzeów w Andrychowie.

W ramach Nocy Muzeów zaplanowano także drugie wydarzenie - Spacer „Szlakiem dawnych pocztówek”. To samodzielna wędrówka, poszukiwanie miejsc przedstawionych na dawnych pocztówkach i wykonywanie fotografii. Szczegóły na stronie Towarzystwa Miłośniów Andrychowa: tmandrychow.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 12.05.2024 09:42

Zwykle jarmark staroci nie odbywa się na początku miesiąca, tylko w Andrychowie zawsze w trzecią sobotę miesiąca... Wyjątek był w kwietniu kiedy jarmark staroci odbył się w drugą sobotę miesiąca.

Jank Chanowski, 12.05.2024 02:26

To jak w końcu Noc Muzeów czy Noc Mozów, w tekście jest tak i tak, a wcalw nie jest to takie oczywiste jak być powinno ponieważ co to za Noc Muzeów bez zwiedzania muzeów ( tak jak to jest np. w Krakowie ). Mozów nie kojarzę ale może to ich noc.