reklama
reklama

Nowa odsłona PSB Mrówka w Andrychowie. Market przeszedł metamorfozę

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.05.2024 06:25,
W nowo zaaranżowanej Mrówce znajdą Państwo materiały budowlane, artykuły wykończeniowe i dekoracyjne, wyposażenie łazienek i kuchni, elektronarzędzia, a także wszystko do ogrodu, relaksu na świeżym powietrzu!
Nowa odsłona PSB Mrówka w Andrychowie. Market przeszedł metamorfozę
Drodzy Klienci!

Z prawdziwą dumą i radością informujemy, że Market PSB Mrówka w Andrychowie zlokalizowany przy ul. Krakowskiej 136B przeszedł prawdziwą metamorfozę!

Serdecznie zapraszamy do naszej Mrówki po przebudowie, zmianie wystroju i odświeżeniu asortymentu. W nowo zaaranżowanej Mrówce znajdą Państwo materiały budowlane, artykuły wykończeniowe i dekoracyjne, wyposażenie łazienek i kuchni, elektronarzędzia, a także wszystko do ogrodu, relaksu na świeżym powietrzu!

Wierzymy, że zmiana wizerunku oraz większy wybór towarów jest dla Państwa kluczowy i dzięki temu zakupy w naszym markecie będą bardziej komfortowe!

Respektujemy oraz rozszerzamy program PAYBACK i honorujemy kartę "Dużej Rodziny".

A już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprosić wszystkich naszych Klientów na oficjalne i bardzo uroczyste otwarcie Mrówki w nowym wydaniu!- artykuł sponsorowany -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy