reklama
reklama

Koledzy zbierają pieniądze na rehabilitację siedemnastolatka z Inwałdu

MAGAZYN, Wiadomości, 27.06.2023 15:07, eł

Chłopak miał wypadek, gdy jechał motocyklem przez Wadowice. Nie z własnej winy.

Koledzy zbierają pieniądze na rehabilitację siedemnastolatka z Inwałdu

17-letni Krzysztof z Inwałdu to zapalony i – mimo młodego wieku – całkiem już doświadczony motocyklista. Jeździ nie tylko po ulicach, ale bierze również udział w zawodach crossowych. Mimo że takie wydarzenia odbywają są na niełatwych trasach z licznymi przeszkodami, najbardziej niebezpieczną sytuację chłopak przeżył w centrum Wadowic.

Krzysztof jechał przez to miasto późnym popołudniem w ostatnią niedzielę. Przed 17.00 na ulicy Lwowskiej kierowca toyoty, który skręcał w lewo, nie ustąpił mu pierwszeństwa. W efekcie samochód zderzył się z motocyklem. Pisaliśmy o tym wypadku tutaj.

Młody motocyklista trafił do szpitala. Jak się okazało, doszło u niego do złamania obojczyka z przemieszczeniem. Co ciekawe, z wadowickiej lecznicy odesłano go praktycznie z kwitkiem. - Z tego, co wiem, dostał tylko takie bandaże usztywniające i usłyszał, że samo się zrośnie. A gdy poszedł do lekarza prywatnie, dostał skierowanie na operację – mówi jeden z jego kolegów.

Znajomi poszkodowanego postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na jego zabieg i rehabilitację, aby wspomóc trochę rodzinę Krzysztofa, dla której pełne koszty leczenia nastolatka mogą się okazać zbyt wysokie. Zrzutka odbywa się tutaj.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 28.06.2023 06:17

Myślę, że jak za pozbierane pieniądze wytoczycie sprawę temu konowałowi z "wadowickiej lecznicy ", który nie umie rozpoznać złamania z przemieszczeniem to starczy Krzysztofowi na rehabilitacje w Katarze a przy okazji będzie jednego tzw lekarza mniej...