reklama

Bardzo dużo przerw w dostawie prądu!

Gospodarka, Wiadomości, 25.06.2023 20:40, eł

W powiecie wadowickim nie będzie go w aż 17 miejscowościach.

Bardzo dużo przerw w dostawie prądu!

Nadchodzące dni będą się wiązały ze sporymi uciążliwościami dla wielu mieszkańców naszego terenu. Spółka Tauron Dystrybucja zaplanowała na ten czas wiele prac konserwacyjnych i modernizacyjnych na liniach elektrycznych oraz w stacjach transformatorowych na naszym terenie. A to oznacza dużo przerw w dostawie energii elektrycznej.

Gdzie do nich dojdzie? Najwięcej będzie ich w powiecie wadowickim. Na jego obszarze trzeba się spodziewać wyłączeń prądu w częściach aż 17 miejscowości: Andrychowa, Babicy, Bugaju, Frydrychowic, Gierałtowic, Gierałtowiczek, Kleczy Dolnej, Mucharza, Radoczy, Rzyk, Skawiec, Stryszowa, Sułkowic, Targanic, Tomic, Witanowic i Zakrzowa. Przerwy mogą sięgać od 2 do nawet 9,5 godz. W powiecie oświęcimskim problem ten dotknie mieszkańców części 7 miejscowości. Najmniej przerw w dostawie energii elektrycznej będzie w powiecie suskim. Szczegóły w tabelach poniżej.
Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy